Strona główna – Zainwestuj​

Zainwestuj

Zapisz się na najbliższą emisję akcji lub zarezerwuj miejsce w kolejnej.

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Przed podjęciem decyzji zapoznaj się z dokumentami przedstawionymi przez FILAR Inwestycje.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą inwestycyjną FILAR Inwestycje. Po wypełnieniu niniejszego formularza skontaktuje się z Państwem nasz Doradca, aby odpowiedzieć na dodatkowe pytania i przeprowadzić Państwa przez proces zakupu akcji funduszu. Wypełnienie poniższego formularza pozwoli na maksymalne usprawnienie procesu obsługi.

PRZY ZAPISACH NA EMISJE AKCJI OBOWIĄZUJE KOLEJNOŚĆ PRZESŁANYCH FORMULARZY.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Wybrana kwota: 265000

Minimalna kwota inwestycji w FILAR Inwestycje wynosi ok. 265 000 zł (równowartość 60 tys. Euro) i wynika z aktualnie obowiązujących przepisów

Wybrany okres: 1
Minimalny horyzont inwestycyjny wynosi 1.5 roku
Zgoda na marketing
  1. Inwestowanie jest zawsze procesem obarczonym ryzykiem, niezależnie od stosowanych zabezpieczeń. Przed dokonaniem inwestycji Inwestor powinien rozważyć ryzyko, konsekwencje prawne i podatkowe.
  2. Wszelkie decyzje, np. inwestycyjne, podejmowane przez Użytkowników Serwisu są zawsze podejmowane indywidualnie i niezależnie, na ich własne ryzyko i na ich własną odpowiedzialność.
  3. Należy pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, wkład do Alternatywnej Spółki Inwestycyjnej może wnieść wyłącznie podmiot spełniający kryteria Klienta Profesjonalnego.
  4. Przed podjęciem decyzji o dokonaniu Inwestycji Inwestor zobowiązany jest do zapoznania się z dokumentami przedstawionymi przez Fundusz w tym m.in. Polityką i Strategią Inwestycyjną, Dokumentem Informacyjnym i Notą Prawną.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji